Про наболіле.
Нагадаємо, на облаштування модульних укриттів сесія міської ради виділила 25 млн гривень. Такі укриття виготовлені з бетону і розраховані на 20 – 50 осіб. У разі необхідності конструкцію з модульних бетонних блоків можна перемістити.
Раніше наше видання вже інспектувало укриття в центрі Житомира: «В укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі».
Пройшло тільки трохи часу, як Житомир залишився без мера, а укриття в сквері на Лятошинського вже зламали.
Відео дня
Зараз вже в будь-який час в укритті відкриті металеві двері. В укритті можуть в кращому випадку сховатися до десяти осіб, що дуже круто, як для Житомира, адже подібні модульні укриття в Бучі було встановлено майже наполовину дешевше.
А якщо відкриті двері, то навіть відеоспостереження, яке також незрозуміло як працює, не завадить поступовому перетворенню даного поважного закладу на громадський туалет з нічліжкою для безхатьків.
Тому, напевно, Інтернет було проведено саме для них.
Також нагадуємо, що у 2023 році під час засідання виконкому погодили встановлення укриттів за першими шістьма адресами: Новий бульвар, 4; площа Польова, 10; Лятошинського, 13; Покровська, 131; Старий бульвар, 14а; Чуднівська, 167.
Звертаємо в черговий раз увагу на те, що у провулку Скорульського напроти «Навколокультурного простору» знаходиться кілька не зовсім культурних закладів.
Так, підземне укриття за цією адресою давно і одразу перетворилося на громадську вбиральню з Інтернетом, але без електрики.
Крім того, поряд встановлено пластиковий модульний туалет, який виглядає філіалом даного укриття та слугує об’єктом для розваг молоді в нічний час, адже регулярно його перевертають невідомі жартівники і шалений сморід доходить аж до культурного серця нашого міста – вулиці Михайлівської. Тобто, якщо вам потрібен терміново безкоштовний туалет – адрес просто безліч!