Ситуація в Сирії стрімко розвивається. По суті, все що трапилося в Сирії — це початок руйнації осі зла, якій було завдано серйозного удару. Адже Сирія практично була окупована рашистами та аятолистами, коли росія та Іран тримали режим Асада на голові сирійського народу.
Після падіння диктатури Асадів, уряд перехідного періоду робить все, щоб ситуацію стабілізувати. Днями відбулася зустріч Абу Мухаммеда аль-Ділані з представниками ділових кіл, релігійних і етнічних громад, на яких лідер найбільшої опозиційної сили продемонстрував намір будувати світську інституційну державу, яка б задовольняла всі етнічні та релігійні групи. Ситуацію всередині країни вдається утримувати під контролем, попри випадки сутичок між численними опозиційними воєнізованими формуваннями.
Наразі, поразка режиму Асаду, а разом з ним і політики кремля на Близькому Сході, викликає серйозне збудження у рашистських пропагандистів. Після цих подій з’являються навіть карикатури, на яких зображено нібито поділ «сирійського пирога» між США, Туреччиною та Ізраїлем. Але річ у тому, що ніяких скоординованих дій немає в принципі. Позиція аль-Ділані в тому, що іноземці мають піти після стабілізації ситуації, а позиція цих країн — відсутність претензій на інші території, крім тих, які вони тримали довгі роки. Як то Голанські висоти, які утримує Ізраїль.
Зрозуміло, що рашисти та аятолисти є союзниками, які намагаються утримати контроль над близькосхідною політикою, щоб не допустити розвитку демократичної Сирії, бо це означає удар по впливу в регіоні як росії, так й Ірану.
Крім того, встановлення демократичного режиму в Сирії впливає на європейську енергетичну політику і зміна взагалі енергетичної політики у світі.
Якби й надалі зберігалася та єдність демократичних сил в рамках Північноатлантичного альянсу, то в нинішній ситуації присутність лідерів цього руху на підтримку опозиції, в разі коли опозиція буде підтверджувати своїми діями задекларовані наміри створення системи світської інституційної влади — край необхідна. Наступним кроком стала б ліквідація бойовиків Хамасу і Хезболли в Секторі Газа і в Лівані. А це відкрило б абсолютно нову сторінку в реалізації так званих Аврамівських угод, які у свій час були підписані за часів Дональда Трампа. Суть яких полягала в створенні по типу Європейського союзу — Арабського союзу, куди б увійшли країни Близького Сходу та Ізраїль. Це б створило зовсім інший економічний фундамент регіону. Рашисти саме для того вторглися в Сирію, щоб цього не допустити. Тому про це важливо нагадати Дональду Трампу, який чомусь мовчить щодо росії, а все більше пред’являє претензій до Євросоюзу, НАТО та навіть до України. Хоча саме його омріяні угоди були зруйновані російським фюрером.
Успіх необхідно розвивати. І лише тоді можна говорити, що Сирія стане частиною цивілізованого світу, а також дасть шанс змінити світову енергетичну політику та прибрати з неї вплив рашистана на чорний ринок енергоресурсів та, відповідно, на продовольчу політику. Не можна виключити, що ситуація в Сирії під впливом кремля не повториться в Лівії.
Лідерство Сполучених Штатів, Великої Британії, Франції, Італії, Німеччини могло б швидко поставити крапку в трагічних подіях на Близькому Сході. А також закласти серйозний фундамент для ліквідації не тільки рашистких режимів в центральній, в північній Африці та на Близькому Сході, а й режиму аятол в Ірані та поразки самої путінського режиму в рашистані.
Повна версія на каналі PRO:UA за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=dnUJHIs3l8g
Дивиться також авторські програми Романа Безсмертного на тему подій в Сирії:
Навіщо Росія зміцнювала диктатуру Асадів у Сирії? І що втратив Путін з його поваленням? https://www.youtube.com/watch?v=wzP-L7TbT7M
Як агенти ФСБ стали ляльководами провладних та опозиційних сирійських угруповань? https://www.youtube.com/watch?v=Ha_wFH5zzsM
Довідка: Роман Безсмертний – кандидат політичних наук, Народний депутат України ІІ, ІІІ, IV та V скликань. Посол України в Білорусі у 2010—2011 роках. Двічі обіймав посаду Віцепрем’єр-міністра України. Викладач і почесний професор Київського університету культури і мистецтв і Педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Один з авторів Конституції України