Країна ЄС офіційно відмовилася від своєї назви


Нідерланди прийняли рішення, що відтепер для оновлення іміджу країни буде використовуватися тільки її офіційна назва, замість Голландії. Про це повідомляє “Апостроф”. Об этом сообщает aratta-ukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таким чином, влада хоче позбутися від таких усталених національних стереотипів, як культура відпочинку з наркотиками і район червоних ліхтарів в Амстердамі.

Крім того, в рамках нової стратегії Нідерланди стануть офіційним брендом на пісенному конкурсі Євробачення, який відбудеться в Роттердамі в травні наступного року, і під час Олімпійських ігор в Токіо в 2020 році. Національна футбольна команда, яку часто називають за кордоном Голландією, також буде називатися виключно Нідерландами.

Нагадаємо, що північна і південна Голландія – це провінції на західному узбережжі Нідерландів. З Х по ХVI століття Голландія була єдиним політичним об’єднанням. Королівство Нідерландів, від голландського Neder-landen, що означає низькі землі, виникло після поразки Наполеона в битві при Ватерлоо в 1815 році.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/kraina-ies-ofitsijno-vidmovylasia-vid-svoiei-nazvy/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя